Спеціальні пропозиції
«Час турботи про KIA»: проведи комплексну діагностику свого авто лише за 299 грн.!

«Час турботи про KIA»: проведи комплексну діагностику свого авто лише за 299 грн.!

2020-03-05

«Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, оголошує про спеціальну сервісну пропозицію, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть не тільки провести комплексну діагностику за 299 грн., але й отримати унікальні додаткові можливості.

 

 

 

У період з 02 по 31 березня в офіційній дилерській мережі Kia компанії «Фалькон-Авто» діє спеціальна сервісна пропозиція, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть провести комплексну діагностику лише за 299 грн. (включаючи ПДВ). Розрахунковий час проведення діагностики – 1 година.

 

Комплексна діагностика включає в себе:

 

• перевірку ходової частини і рульового управління;

 

• перевірку гальмівної системи;

 

• перевірку рівня технічних рідин;

 

• огляд агрегатів на наявність течії мастила і/або інших технічних рідин;

 

• перевірку вузлів трансмісії (пильовики, шліцьові з'єднання, хрестовини і ін.);

 

• перевірку освітлювальних приладів;

 

• перевірку омивача і склоочисників;

 

• перевірку тиску в шинах (в тому числі в запасному колесі);

 

• перевірку рівня масла в двигуні і КПП;

 

• діагностику електронних систем автомобіля;

 

• перевірку заряду АКБ.

 

Додаткові роботи, необхідність яких виявляється під час проведення комплексної діагностики, проводяться за бажанням клієнта.

 

Окрім, власне, комплексної діагностики за спеціальною ціною, окремі відвідувачі сервісу також отримають унікальні додаткові можливості. Так, власники автомобілів, оснащених штатною навігаційною системою, зможуть оновити програмне забезпечення без додаткової оплати.

 

Власники автомобілів Kia, які знаходяться за межами гарантійного терміну, зможуть усунути виявлені в ході діагностики недоліки, використовуючи фірмові запчастини лінійки Product Line 2. Нагадаємо, що мова йде про запчастини, спеціально виготовлені для авто, які переступили 5-річний рубіж. За умови придбання запчастин PL2, клієнти можуть отримати помітну економію в порівнянні з вартістю запчастин для авто, які все ще знаходяться на гарантії.

 

За додатковою інформацією щодо комплексної діагностики, можливості оновити ПО штатної навігаційної системи, а також запчастин PL2, звертайтеся до сервісного консультанту офіційного сервісу Kia дилерської мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» - ТОВ "Автомир-Вінниця".

 

* Послуга комплексної діагностики за ціною 299 грн. з урахуванням ПДВ доступна в офіційній дилерській мережі Kia дистриб'юторської компанії «Фалькон-Авто» в період з 02.03.2020 по 31.03.2020. Дистриб'юторська компанія залишає за собою право на свій розсуд змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції, в тому числі вартість, перелік послуг, термін дії і т.д.