Спеціальні пропозиції
Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин!

Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин!

2020-05-27

«Фалькон-Авто», офіційний дистриб’ютор Kia в Україні, оголошує про старт весняної сервісної кампанії, в рамках якої власники Kia можуть придбати оригінальні запасні частини до свого автомобіля з вигодою* до 8%.

 

У період з 27 квітня по 28 червня 2020 року у офіційній дилерській мережі «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») діятимуть спеціальні умови придбання оригінальних запасних частин в рамках кампанії «Весняні ціни на запасні частини Kia». Вигода* до 8% розповсюджуватиметься на більш ніж 1000 позицій, серед яких: витратні матеріали (фільтри, гальмівні колодки тощо), деталі ходової частини, акумулятори, авто лампи, щітки склоочисників тощо.

 

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО офіційного дилера KIA у вашому регіоні. Вичерпний перелік дилерів доступний за посиланням: https://cutt.ly/oyDgJSm

 

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 27 квітня 2020 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 27.04.2020 по 28.06.2020. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.